wtorek, 18 stycznia, 2022
- Advertisement -

Raty na dowód

- Advertisement -
- Advertisement -

Raty na dowód bez zaświadczeń

Cenisz sobie w życiu wygodę? Mamy dla Ciebie super sposób na zdobycie dodatkowej gotówki na realizację wszelkich planów i marzeń.

Pożyczki na raty cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Większość osób woli spłacać pożyczkę w miesięcznych ratach niż oddawać pieniądze po 30 dniach.

Na rynku znajdziemy kilkadziesiąt firm oferujących pożyczki na raty. Maksymalny okres spłaty to nawet 4 lata, w zależności od kwoty pożyczki.

Większość  firm, proponuje produkt finansowy, jakim jest kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. Raty na dowód udzielane są najczęściej w sklepach wielobranżowych lub AGD i RTV. Gdzie pragniemy kupić coś drogiego  a nie chcemy od razu płacić całej kwoty.

Zaskoczą Cię rzetelni i wiarogodni ludzie, którzy Ci pomogą w sporządzeniu wniosku ratalnego. Doradca przedstawi Ci dobrą ofertę ratalną. Dopasowaną do Twoich potrzeb. Chcąc skorzystać z oferty sprzedaży produktu na raty, musisz mieć ukończone 18 lat. Oraz stałe zameldowanie w Polsce. Warunki te są podstawowymi dla większości instytucji oraz banków, które pośredniczą w sprzedaży ratalnej.

Najlepsze chwilówki na dowód udzielane są na kilka sposobów. Najczęściej jednak można z nich skorzystać przez Internet. Wysyłając w formularzu skan dowodu. Bądź pieniądze pożyczane są podczas wizyty domowej konsultanta danej firmy pożyczkowej. Pożyczanie online jest jednak o wiele szybsze i wygodniejsze niż pożyczanie z wizytą domową.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. To idealny produkt dla tych, którzy mają niestabilne umowy (umowa o dzieło, umowa zlecenie). Okazuje się dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osiągających dochody. Z tytułu innego niż związanego z pracą zawodową. Np.: alimentów, renty, emerytury czy stypendium. Jest także ciekawą opcją dla osób bezrobotnych, pracujących na czarno lub będących świeżo po utracie pracy. 

Aby otrzymać pożyczkę na dowód wystarczy:

  1. Wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty;
  2. Wypełnić wniosek;
  3. Poczekać na decyzję pożyczkową;
  4. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze trafiają na konto.

Pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki. Uzależniona jest od indywidualnej zdolności kredytowej Klienta.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach to bardzo popularna forma pożyczki. Błyskawiczna, łatwa i wygodna to tylko niektóre z przymiotników opisujących taką pożyczkę.

- Advertisement -

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -