wtorek, 18 stycznia, 2022
- Advertisement -

Pożyczki na dowód od 18 lat bez zaświadczeń

- Advertisement -
- Advertisement -

Pożyczki na dowód są dostępne dla dorosłego Polaka. Jednak nie każda firma udziela je osobom, które skończyły 18 lat. Dlaczego?

Pożyczki na dowód nie dla każdego.

Pożyczki na dowód od 18 lat bez zaświadczeńParabanki nie są skore udzielać pożyczki każdej dorosłej osobie. Jednym z powodów jest brak historii kredytowej. Spłata kredytu czy rat za zakupy na czas. To rzeczy, którymi nie pochwali się osoba, która skończyła 18 lat. Adnotacja w BIK lub KRD potwierdza spłatę naszych długów. Jest pomocna w podjęciu właściwej decyzji pożyczkowej.  Brak danych w rejestrze wiąże się z ryzykiem firmy, która udziela pożyczek. Zwłaszcza w przypadku osób, które skończyły 18 lat.

Kolejną przyczyną jest brak stałych dochodów. Wielu z nich posiada status ucznia, będąc na utrzymaniu rodziców. Więc nie będą mieli środków na spłatę chwilówki. Dlatego pożyczki na dowód od 18 lat nie znajdują się w ofercie większości parabanków.

Pożyczki od 18 lat to spełnienie kilku warunków.

Taką pożyczkę nie dostanie każda osoba, która złoży wniosek. Musi ona spełnić kilka warunków. Podstawą jest dostęp do komputera z Internetem. Na dodatek, niezbędny będzie dowód osobisty. Istotny jest numer konta bankowego. Osoba, która składa wniosek musi być posiadaczem rachunku.  Bardzo ważny jest numer telefonu komórkowego. Parabanki wymagają również adresu e-mailowego. Ponadto, dana osoba musi przedstawić dokument o dochodach. 

Pożyczka może być darmowa.

Pożyczka od 18 lat może być także darmowa. Wystarczy, że młoda osoba zwróci pieniądze na czas. Wówczas, parabank nie naliczy odsetek i prowizji za pożyczkę. Taką ofertę posiada np. firma Money Man. To idealny sposób dla osób, które chcą pożyczyć pieniądze. I przede wszystkim nie dysponują wysokim budżetem.

- Advertisement -

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -