Ranking darmowych pożyczek – wybierz najlepszą

Decyzja o zaciągnięciu pożyczki może okazać się dość trudna, zwłaszcza że takie zobowiązania bywają dla nas stresujące. Brak pieniędzy uniemożliwia nam jednak często realizację naszych planów. Dla niektórych pożyczka jest jedyną szansą na spełnienie swoich marzeń. Nie zawsze w grę wchodzą zbyt niskie zarobki, czasami problem stanowi brak umiejętności oszczędzania. Zdarza się, że jesteśmy zbyt rozrzutni i dopiero kiedy wisi nad nami widmo długów, mobilizujemy się do odkładania pieniędzy na spłatę pożyczki. Niemniej, zanim przystąpimy do wypełniania wniosku warto wcześniej porównywać przynajmniej kilak ofert aby wybrać tą, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Tym razem zwróciliśmy szczególną uwagę na kwotę darmowej pożyczki oraz najdłuższy okres spłaty.

Darmowa pożyczka – nowa usługa, która staje się normą


Usługa darmowej pożyczki pojawiła się dość niedawna i początkowo dotyczyła wyłącznie nowych klientów. Teraz wygląda to różnie, jednak nadal jest to najbardziej uprzywilejowana grupa. Taka oferta ma ich zachęcić do skorzystania z usług danej firmy, dlatego korzystają na niej obie grupy, zarówno pożyczkobiorcy, którzy nie muszą spłacać odsetek, jak również pożyczkobiorcy, którzy zyskują nowych klientów. Co w ogóle kryje się pod określeniem „darmowa pożyczka”? Oznacza to, że nie zostaną do niej dodane żadne opłaty, takie jak oprocentowanie, obsługa pożyczki czy ubezpieczenie. Oddajemy taką samą kwotę, którą pożyczyliśmy. Nic zatem za nią nie płacimy. Obowiązują tu podobne zasady jak podczas pożyczki od najbliższych.

Zazwyczaj kwota takiej pożyczki nie przekracza tysiąca złotych. Nam udało się jednak znaleźć kilka firm, w których ta kwota jest wyższa, stąd ich lepsza pozycja w rankingu.

Okres spłaty pożyczki – im dłuższy tym lepiej
Są osoby, które od razu wolą spłacać swoje zobowiązania finansowe w jednej racie aby później nie zaprzątać sobie tym głowy. Najczęściej bywa odwrotnie i pożyczkobiorcom zależy na dłuższym okresie spłaty. Wówczas na spokojnie mogą odłożyć pieniądze i przeznaczyć je na spłatę pożyczki, bez zamartwiania się co będzie kiedy przekroczą termin. Myśl o długach z pewnością może spędzać sen z powiek, dlatego zawsze lepiej mieć trochę więcej czasu.

Uwzględniliśmy ten parametr w naszym rankingu. Standardowe 30 dni spłaty to dla nas zdecydowanie za mało. Niektóre firmy oferują nawet kilkukrotnie dłuższy okres spłat. Zobacz, które z nich przodują pod tym względem. Zapoznaj się z obiektywnym rankingiem darmowych pożyczek.

1.Darmowa pożyczka do 3000 zł na 2 miesiące3000 zł na 2 miesiące
ZA DARMO
Złóż wniosek w vivus na darmową pożyczkę
2.Pożyczka 2000 zł na 61 dni za darmo2000 zł na 61 dni
ZA DARMO
Złóż wniosek w inCredit do 2000 zł za darmo
3.Darmowa pożyczka na 45 dni do 2000 PLN2000 zł na 45 dni
ZA DARMO
Złóż wniosek w Extraportfel do 2000 zł za darmo
4.pożyczka 2000 zł na miesiąc2000 zł na 30 dni
ZA DARMO
Złóż wniosek w NetCredit do 2000 zł za darmo
5.Pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni2000 zł na 30 dni
ZA DARMO
Złóż wniosek w Szybkagootowka.pl do 2000 zł za darmo