Zaplo

Zaplo jest częścią międzynarodowej grupy 4finance Group, której produkty są od dawna znane i oferowane na polskim rynku. Zaplo to firma pożyczkowa specjalizująca się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty.

Ta instytucja pozabankowa udziela pożyczek w kwocie od 1000 do 10000 zł. Na okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Ponadto pożyczka jest rozłożona na korzystne dla klienta raty. Pożyczki online Zaplo są udzielane bez stopniowania udzielanych sum. Pierwsza pożyczka jest dostępna do maksymalnej kwoty 10 000 zł. Spłata zobowiązań odbywa się w ratach miesięcznych. To bardzo korzystna oferta dla osób, które potrzebują więcej pieniędzy.

Zaplo to szybka pożyczka przez internet. Dlatego tak wielu ludzi z niej korzysta. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza ją na spłacenie poprzednich długów. A inni na zakup sprzętu AGD.

Istotną zaletą tej oferty jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy spłacić raty na czas, Zaplo proponuje tzw. wakacje pożyczkowe. Wtedy to otrzymujemy miesiąc przerwy, kiedy to możemy przez chwilę wstrzymać się z oddawaniem kolejnej raty. Trzeba pamiętać o tym, że nie dzieje się to automatycznie. W takim przypadku należy skonsultować się z firmą pożyczkową.

Zaplo logowanie

Pożyczka adresowana jest do osób od 20 do 75 roku życia, którzy na stałe zamieszkują na terenie Polski. A także do tych, którzy posiadają stały dochód, który umożliwia terminową spłatę zobowiązania. Pożyczkę dostaną również osoby, które nie zostały wpisane do rejestru dłużników za brak spłat zobowiązań pieniężnych. W celu pobrania pożyczki należy również posiadać konto osobiste. A w przypadku zaciągnięcia wyższych kwot konieczne jest posiadanie zaświadczenia o zarobkach.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Zaplo wymaga utworzenia konta w serwisie – jest to prosta procedura, odbywająca się łącznie z wypełnianiem wniosku o pożyczkę.  Na stronie głównej serwisu klient może wybrać kwotę pożyczki oraz pożądanej wysokości raty. System dopasuje warunki do potrzeb i zaproponuje kwotę i okres finansowania. Z tego miejsca można przejść do wniosku, weryfikacji i założenia konta w serwisie. Do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty – w niektórych przypadkach potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach. Przed ubieganiem się o pożyczkę warto upewnić się, co do historii kredytowej. Klientem Zaplo nie może zostać osoba, która została wpisana do jakiegokolwiek rejestru dłużników. Co następuje w efekcie naruszeń obowiązku terminowego regulowania należności finansowych. Sprawdzony zostanie na pewno rejestr BIK.

Po wypełnieniu wniosku klient zobowiązany jest dokonać weryfikacji swojej tożsamości i danych bankowych za pomocą szybkiej i bezpiecznej aplikacji Instantor. Można skorzystać również z tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. A także można użyć systemu ekspresowych płatności Blue Cash (wtedy opłata wynosi 1 złoty). Jeśli Zaplo zaakceptuje wniosek pożyczkowy, wysyła do klienta umowę pożyczkową do podpisania i odesłania przez pożyczkobiorcę. Jest to niezbędny wymóg, aby móc w przyszłości korzystać z kolejnych pożyczek.

Zaplo kontakt

Dokładna nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żwirki i Wigury 16C, Warszawa

E-mail: kontakt@zaplo.pl

WWW: www.zaplo.pl

Telefon kontaktowy: 221 333 888

Godziny pracy: Pon.- Pt.: 8:00 – 22:00

Sob. – Ndz.: 8:00 – 20:00

Zaplo opinie

Zaplo.pl to marka wyróżniająca się w sektorze pozabankowym. Liczba klientów, którzy skorzystali z jej usług, rośnie każdego dnia. O tym wszystkim świadczą pozytywne opinie na temat tej firmy pożyczkowej.

Andrzej 41 lat:

Nieco spore wymagania, bez których nie można dostać pożyczki, ale w sumie to zrozumiałe. Działają sprawnie i ekspresowo. Polecam!

Martyna 28 lat:

Pożyczka w Zaplo dosłownie uratowała mi życie. Bez sprzętu AGD nie mogłabym zamieszkać w nowym mieszkaniu. A tak dzięki pieniądzom z tej firmy mogłam szybko w nim zamieszkać. Dziękuję i polecam!

Jan 55 lat:

Znakomita firma. Bardzo wysokie kwoty pożyczki, co nie jest takie popularne wśród parabanków. Raty odpowiednio rozłożone.

Tadeusz 66 lat:

Parabank, który ma bardzo dobre podejście do klienta i w sposób fachowy przeprowadza wszystkie działania. Rzetelni i profesjonalni.

Kamila 33 lata:

Szybka pożyczka załatwiona bez wychodzenia z domu, podoba mi się. Warunki nie najgorsze.

Anna 36 lat:

Wniosek był szybko rozpatrzony pozytywnie, pieniążki równie szybko były na moim koncie Jestem zadowolona.