Vippo

Vippo to dość młoda instytucja finansowa, która została powołana do życia w roku 2017. Zajmuje się ona udzielaniem pożyczek osobom fizycznym. Firmę tworzą wyspecjalizowani fachowcy z różnych dziedzin związanych z obrotem finansami. Ich doświadczenie i znajomość branży pozwala na stworzenie oferty najbardziej dogodnej dla klienta.

Firma proponuje pożyczki ratalne w wysokości od 1000 zł do 5000 złotych. Okres kredytowania, czyli czas spłaty wynosi od 6 do 36 miesięcy. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które szukają rozwiązania długookresowego.

Pożyczka dostępna jest dla osób, które:

 • Ukończyły 25 lat;
 • Mają polskie obywatelstwo;
 • Pracują i mieszkają w Polsce;
 • Posiadają dowód osobisty;
 • Posiadają telefon komórkowy.

Warunkiem otrzymania pieniędzy jest również pozytywna historia kredytowa. Osoby z negatywnym wpisem w BIK oraz BIG nie dostaną pożyczki. Vippo weryfikuje bowiem swoich Klientów w następujących bazach: BIK, BIG InfoMonitor, KRD, Crif Services. A także w getSCORE, Rejestr Dłużników ERIF, Związek Banków Polskich.

Vippo logowanie

Podczas ubiegania się o pożyczkę w Vippo nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Nie jest wymagane też poręczenie czy zastaw. Pożyczka dostępna jest w całości przez Internet. W celu otrzymania pieniędzy wystarczy:

 1. Pożyczkę przez internet w Vippo można uzyskać już w kilkanaście minut – całkowicie drogą elektroniczną. W celu wybrania odpowiedniej kwoty zobowiązania i okresu kredytowania. Wystarczy skorzystać z intuicyjnego kalkulatora, dostępnego na stronie internetowej firmy;
 2. Następnie, klient wypełnia stosowny formularz. W którym podaje swoje podstawowe dane osobowe. Takie jak adres, PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego;
 3. Po zapoznaniu się z umową, regulaminem, harmonogramem spłaty. Oraz po uzupełnieniu krótkiego wniosku o zobowiązanie wystarczy poczekać na informację zwrotną od przedstawiciela Vippo. Decyzję o przyznaniu pożyczki zwykle otrzymamy już w kilka chwil;
 4. W celu sfinalizowania transakcji klient musi wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł (na konto pożyczkodawcy). Jeżeli cały proces przebiegnie poprawnie, pieniądze otrzymamy na wskazany numer rachunku bankowego.

Vippo kontakt

Dokładna nazwa firmy: Vippo Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Solec 22, Warszawa

E-mail: kontakt@vippo.pl

WWW: www.vippo.pl

Telefon kontaktowy: 223760076

Vippo opinie

Vippo jest młodą, polską instytucją finansową, oferującą szybkie i atrakcyjne pożyczki na raty dla klientów indywidualnych. Nazwa Vippo nawiązuje do słowa VIP. Ponieważ według założeń firmy każdy klient serwisu ma być traktowany i obsługiwany jak VIP.

Andrzej 36 lat:

 • Bardzo wygodna pożyczka. Dostałem ją bez problemów i oddałem też bez żadnych komplikacji.

Alicja 30 lat:

 • Vippo zdecydowanie przypadło mi do gustu. Konsultant zadzwonił do mnie kilka minut po wypełnieniu wniosku i przedstawił zaskakująco atrakcyjną ofertę. Nie spodziewałam się tak korzystnych warunków umowy i spłaty pożyczki.

Leon 60 lat:

 • Składałem wniosek w kwietniu wniosek zaakceptowany pozytywnie. Polecam ! Szybko przelana kasa jedna z tańszych ofert na rynku.

Łucja 45 lat:

 • Mniej znana firma, ale  polecam, ponieważ jest bardzo uczciwie! Tak jak zgodnie z warunkami ustalonymi na początku!

Marek 29 lat:

 • Szybki wniosek, szybki przelew. A obsługa na infolinii bardzo uprzejma i pomocna.