Smart pożyczka

Marka Smart pożyczka to firma, która swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 2014 roku. Firma jest częścią Aventus Group Sp. z o.o., która z kolei wchodzi w skład litewskiej grupy finansowej UAB Aventus Capital, aktualnie działającej w 8 krajach. Instytucja Smart pożyczka zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek przez internet.

Smart Pożyczka jest firmą udzielającą chwilówek online na kwotę od 200 do 7000 zł, której spłaty można rozłożyć od 10 do 30 dni. Smart Pożyczka wychodzi do klienta z ofertą promocyjną, w ramach której można zaciągnąć pierwszą, darmową pożyczkę od 200 do 2000 zł na okres spłaty 30 dni.

Klientem Smart pożyczka może zostać osoba w wieku od 19 do 73 lat, mająca obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej. Wymagane dokumenty: dowód osobisty, stałe źródło dochodu, własne konto bankowe, numer telefon oraz adres mailowy.

Smart pożyczka logowanie

Pożyczkę w Smart pożyczka można uzyskać praktycznie z każdego miejsca, w którym się znajdujemy. Wystarczy wysłać formularz znajdujący się na stronie internetowej bądź zdecydować się na szybką pożyczkę SMS-ową. Wszystko odbywa się w całości drogą elektroniczną, w bardzo krótkim czasie.

Wnioski można składać przez całą dobę w dowolnym miejscu. Jak sama nazwa na to wskazuje, to szybka, wygodna, gwarantująca minimum formalności pożyczka.

 1. Na stronie internetowej firmy SMART Pożyczka dostępny jest wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków można wybrać odpowiednią kwotę oraz termin spłaty;
 2. Po zaznaczeniu odpowiednich danych klikamy na przycisk “Weź pożyczkę” i przechodzimy do wniosku, który należy wypełnić prawidłowymi informacjami;
 3. W tym celu będą potrzebne następujące informacje: dane osobowe, dane adresowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego;
 4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza należy przelać ze swojego osobistego konta bankowego kwotę 1 grosz na jedno z pięciu rachunków bankowych: Alior Bank, PKO BP, BZ WBK, mBank, Bank Millennium;
 5. Zaraz po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza, otrzymasz e-mail z hasłem tymczasowym, które jest niezbędne do zalogowania się i złożenia wniosku o pożyczkę również w przyszłości;
 6. Pożyczka zostanie zweryfikowana i wysłana na konto osobiste pożyczkobiorcy w ciągu 15 minut. Potwierdzenie o przyznaniu pożyczki otrzymasz poprzez wiadomość SMS.

Smart pożyczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, Białystok

E-mail: info@smartpozyczka.pl

WWW: www.smartpozyczka.pl

Telefon kontaktowy: 85 871 00 49

Godziny pracy: Pon. – Pt: 8:00 – 21:00, Sob. – Ndz: 9:00 – 17:00

Smart pożyczka opinie

Instytucja pożyczkowa Smart Pożyczka cieszy się nienaganną opinią wśród klientów – pożyczkobiorcy chętnie wracają do jej usług. Wnioskowanie o pożyczkę jest wygodne a darmowa pierwsza pożyczka zachęca nowe osoby do korzystania z usług firmy.

Paulina 36 lat:

 • Jest to bardzo dobra i czytelna oferta. Strona prosta w obsłudze, wniosek krótki, bez zbędnych pytań oraz natychmiastowa decyzja.

Agata 29 lat:

 • Firma Smart pożyczka jest bardzo uczciwa, udzielają pożyczkę osobom, które jej potrzebują. Oferta elastyczna a zasady są przejrzyste oraz wygodne.

Emanuel 41 lat:

 • Pożyczkę wziąłem tylko raz w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Świetna oferta dla tych, co potrzebują dodatkowej gotówki. Szybka decyzja i rejestracja pozwala na szybkie cieszenie się pieniędzmi.

Konrad 27 lat:

 • Tę firmę odkrył mój starszy brat, który tam pożyczał i wie, że to sprawdzona i uczciwa firma. Formularz wypełniony prawidłowo i pieniądze w ciągu godziny były na koncie.

Ewa 56 lat:

 • Oferta godna polecenia, szybka rejestracja i szybkie pieniądze na koncie. Pożyczkę poleciła mi moja znajoma dlatego na tej firmie się nie zawiodłam.