Mikrorata

Firma MikroRata pożyczki przez Internet jest częścią Web4finance, pośrednika, z siedzibą w Raszynie. Mikrorata to firma z branży usług finansowych, która specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych w całości przez Internet.

W tej firmie możemy pożyczyć pieniądze od 2000 do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy podzielić na raty, miesięczna a maksymalnym okresem spłaty jest okres 24 miesięcy. Firma pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel, oferuje pożyczki zarówno na małe, jak i duże kwoty, dzięki czemu daje możliwość wnioskowania dokładnie o taką gotówkę, jakiej potrzebujemy.

W firmie MikroRata pożyczki przyznawane są na bardzo przejrzystych zasadach. Wystarczy być w wieku od 20 do 80 lat, posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail i konto bankowe. Należy mieć również stały, udokumentowany dochód.

Mikrorata logowanie

Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata odbywa się w 100% online. Oferta Mikrorata.pl jest dobrym rozwiązaniem dla osób niemogących liczyć na pożyczkę w banku z powodu zbyt młodego wieku lub braku umowy o pracę.

Wniosek na pożyczkę w portalu MikroRata jest bardzo prosty i każdy bez trudu sobie z tym zadaniem poradzi. Wszystkie formalności w tej firmie zmniejszone są do minimum. W Mikroracie to wzięcia pożyczki będziemy potrzebowali jedynie dowód osobisty. Pożyczkę od tej firmy dostaniemy bez żadnych zabezpieczeń typu zastaw czy poręczenie.

Osoby, które chcą pożyczyć w tej firmie pieniądze muszą wejść na stronę pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Do poprawnego wypełnia wniosku będzie potrzebny dowód osobisty, z którego dane należy wpisać w przeznaczonych do tego polach. W formularzu należy też podać numer telefonu oraz adres e-mail. Decyzję o tym, czy pozabankowa pożyczka online w serwisie Mikrorata została nam przyznana otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Zostaniemy poinformowani o tym telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostanie nam jedynie czekać na kuriera z umową pożyczki. Ostatnim krokiem dzielącym nas od otrzymania pożyczki pozabankowej online jest podpisanie umowy i przekazanie jej kurierowi. Gdy tylko dokumenty dotrą do pożyczkodawcy – pieniądze trafią na nasze konto bankowe.

Mikrorata kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Web4finance Sp z o.o.

Siedziba firmy: Aleja Hrabska 4A, Falenty

E-mail: info@mikrorata.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Strona internetowa: https://mikrorata.pl/

Mikrorata opinie

Mikrorata.pl jest doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. Usługi tej firmy skierowane są do wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na dowolny cel.

Kajetan 50 lat:

  • Pożyczkę otrzymałem bardzo szybko bez żadnych zbędnych formalności. Wiarygodna firma, cały proces przebiegł profesjonalnie.

Marek 35 lat:

  • Wnioskowanie o pożyczkę w Mikrorata to najprostsza rzecz, jaka mnie spotkała. Pieniądze możemy pożyczyć przez internet a wszystkie formalności ograniczone są do minimum, co mi bardzo odpowiada. Pieniądze dostałem po podpisaniu umowy.

Anna 39 lat:

  • W firmie Microrata pożyczka pozabankowa przez internet to najlepsze rozwiązanie na szybkie zdobycie pieniędzy. Pieniądze na moje konto dostałam w tempie ekspresowym. Polecam

Jolanta 55 lat:

  • Firma MikroRata to bardzo dobra i godna zaufania firma. Umowę o pożyczkę podpisywałam z kurierem, a pieniądze otrzymałam następnego dnia. Polecam.

Ilona 39 lat:

  • Po drodze z pracy zaliczyłam stłuczkę, nie mogłam czekać z naprawą samochodu do wypłaty, więc wzięłam pożyczkę w Mikrorata. Bez żadnych problemów udzielili mi pieniądze.