Loan 4 players

Firma pożyczkowa Loan 4 players to marka należąca do IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Obecnie firma oferuje pożyczki ratalne przez internet. Loans 4 Players to pożyczka preferowana dla graczy komputerowych, którzy mogą szybko skorzystać z pożyczki, by móc zakupić nowy sprzęt komputerowy. Firma ta udziela pożyczek całkowicie przez internet i bez zaświadczeń o dochodach.

Marka Loans 4 Players to możliwość otrzymania pieniędzy od 800 do 15 000 zł. Wysoka kwota dostępna jest także dla nowych Klientów. Pieniądze można przeznaczyć na sprzęt komputerowy lub innych dowolny cel.

Firma Loans4Players oferuje również swoim Klientom wakacje kredytowe. Jest to jednak możliwe, jeśli pożyczkę spłacamy, od co najmniej 6 miesięcy i nie mieliśmy problemów z terminową spłatą. Odroczenie spłaty długu jest darmowe.

Loan 4 players logowanie

Platforma pożyczkowa Loan4Players skierowana jest wyłącznie do graczy, którzy potrzebują pieniędzy na zakup sprzętu do gier. Firma ta udziela pożyczek w kwocie od 800 do 15 000 zł. Na okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Wszystkie pożyczki w tej firmie możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczkę w tej firmie mogą uzyskać osoby, które:

 • Ukończyły 18 lat;
 • Mają polskie obywatelstwo;
 • Mają rachunek bankowy, telefon komórkowy;
 • Oraz mają udokumentowany i regularny dochód. Firma akceptuje następujące źródła dochodu: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna (zlecenie, umowa o dzieło), emerytura, renta, własna działalność gospodarcza.

Pożyczkę w tej firmie można dostać w prosty i szybki sposób. Cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. Osoby, które pragną zdobyć dodatkowe pieniądze na wymarzony sprzęt powinny:

 1. Wypełnić wniosek online, a następnie zaczekać na kontakt telefoniczny ze strony firmy w celu weryfikacji danych;
 2. Po pozytywnej akceptacji zadzwoni do Ciebie przedstawiciel firmy w celu weryfikacji danych;
 3. Przyznaną kwotę pożyczki otrzymasz na swój rachunek bankowy.

Loan 4 players kontakt

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 22 395 85 87

E-mail: kontakt@loans4players.pl

Strona internetowa: https://loans4players.pl/

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00, w sobotę 9:00 – 17:00

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG, KRD, ERIF.

Loan 4 players opinie

Pożyczka Loans 4 Players to nowa oferta dla osób, które uwielbiają inwestować pieniądze w sprzęt komputerowy. Jest to pożyczka idealna dla osób, które chcą pożyczać przez internet.

Maciej 30 lat:

 • Idealna pożyczka nie tylko dla graczy, wziąłem i mogłem przeznaczyć ją na dowolny cel. Polecam.

Magda 31 lat:

 • To najlepsza pożyczka dostępna na rynku, można uzyskać dużą kwotę na długo okres. Wszystkie formalności ograniczone do minimum. Polecam.

Maciek 21 lat:

 • Pożyczka dostępna od 18 lat, nie każda firma by tyle pożyczyła, dlatego jestem taki zadowolony. Pracuję i zarabiam, dlatego bez problemu spłacam raty pożyczki.

Jakub 33 lata:

 • Pieniądze zostały bardzo szybko przelane na moje konto. To super oferta dla tych, którzy nie mają czasu stać w kolejce w firmach pożyczkowych i prosić się o dodatkowe pieniądze.

Adrian 50 lat:

 • Ciekawa propozycja, cennik przystępny i do tego problemów nie robią z pożyczaniem. Polecam tę ofertę każdemu.