LatwaPozyczka.pl – nowa pożyczka od polskiej firmy

Pożyczki pozabankowe stają się coraz bardziej popularne, korzysta z nich bowiem znaczna ilość osób i to w każdym wieku. Perspektywa uzyskania sporej gotówki jeszcze tego samego dnia bez wątpienia jest bardzo kusząca. Nic więc dziwnego, że każdego roku powstają nowe firmy oferujące tego typu usługi. Nie wszystkie będą miały szanse przetrwać, prawa rynku są dość jednoznaczne lecz te firmy, które zyskają zaufanie klientów z pewnością sobie poradzą. Do jednej z nich należy Łatwa Pożyczka. Co znajdziemy w jej propozycji?

Warunki pożyczki
Latwapozyczka.pl oferuje swoim klientom jedynie pożyczki ratalne, z których skorzystać mogą przez internet. Nie są to więc typowe chwilówki, a raczej coś w rodzaju kredytu. Taka opcja wydaje się być znacznie lepszym rozwiązaniem, bo daje nam więcej czasu na spłacenie naszej pożyczki. Kwota jaką mamy do dyspozycji mieście się w przedziale 1000-5000 złotych. Rozłożyć możemy ją na od 8 do 24 równych rat, taka liczba z pewnością będzie więc wystarczająca. Kto może ją otrzymać? Warunki przyznania pożyczki w firmie Łatwa Pożyczka są jasno określone. Ubiegać mogą się o nią osoby w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają stały adres zamieszkania na terytorium Polski oraz stałe zatrudnienie. Ponadto, nie mogą one widnieć w żadnej bazie dłużników.

latwapozyczka.pl

Jak skorzystać z pożyczki?
Łatwa Pożyczka oferuje swoim klientom proste rozwiązania. Wniosek o pożyczkę mogą wypełnić przez internet, gdzie za pomocą suwaka wybiorą kwotę, a także okres spłaty pożyczki ratalnej, który będzie im najbardziej odpowiadał. Wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka minut, po czym należy chwile poczekać na decyzję ze strony firmy. Zazwyczaj klienci otrzymują ją telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną. Umowa zostaje przekazana przez kuriera, należy ją jedynie podpisać i odesłać tą samą drogą. Wszelkie opłaty z tego tytułu ponosi Łatwa Pożyczka. Zaraz po przekazaniu firmie umowy, pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy, który może je dowolnie rozdysponować.

Czy opłaca się wziąć pożyczkę ratalną?
Łatwa Pożyczka to firma, która oferuje swoim klientom najlepszą formę pożyczki, czyli pożyczki ratalne. Dzięki temu możemy dopasować wysokość rat do naszych możliwości finansowych. W ten sposób nie obciążymy przesadnie naszego budżetu i możemy zrealizować nasze plany i marzenia. Jest to więc idealne rozwiązanie, z którego bez wątpienia warto skorzystać w wielu sytuacjach.