Flexpożyczka – pożyczki pozabankowe na raty z Częstochowy

W internecie pojawiają się coraz to nowsze firmy trudniące się pożyczkami. Jedną z nich jest Flexpozyczka.pl. Jej właścicielem jest spółka Pożycz Tu, z siedzibą w Częstochowie. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, które szukają szybkiej pożyczki przez Internet. Serwis FlexPożyczka.pl stanowi własność spółki Pożycz Tu sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 21/5, 42-200 Częstochowa. Firma występuje w roli pośrednika, która łączący klientów z partnerami, którzy są gotowi sfinansować kwotę zadeklarowaną we wniosku.

Nowa pożyczka pozabankowa na raty:

Firma deklaruje, iż istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki na okres 5, 15 lub 30 dni kalendarzowych po uiszczeniu opłaty wskazanej w Umowie Ramowej pożyczki. Warunki opisane na stronie internetowej firmy uprawniające do otrzymania pożyczki to:  numer PESEL oraz miejsce zamieszkania w Polsce, wiek od 20 do 70 lat, konto osobiste. Chcąc skorzystać z usług firmy musimy jednak pamiętać, że zostaniemy zweryfikowani w takich instytucjach jak: Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A.; Biuro Informacji Gospodarczej ERIF S.A. czy Krajowy Rejestr Długów KRD S.A.

Oferta pożyczek z Częstochowy.

Warunki proponowane przez partnerów pośrednika są elastyczne: okres spłaty wynosi od 1 do 24 miesięcy, a dostępna kwota od 100 zł do 12 000 zł.  Nowi klienci w ramach promocji, mogą pozyskać do 1 500 zł nawet na 60 dni, bez prowizji i opłat, pod warunkiem dokonania spłaty w wyznaczonym terminie. Wymagania wobec klienta są w jasny sposób opisane na stronie internetowej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Rejestrujemy się na stronie www.flexpozyczka.pl, następnie akceptujemy regulamin. Należy wyrazić zgodę ma weryfikację naszej osoby. W ramach weryfikacji należy wpłacić symboliczny jeden grosz na podane konto. Aktywujemy konto przez kliknięcie w link, który otrzymamy pocztą e-mail, następną czynnością jest wybranie kwoty pożyczki oraz okres spłaty. Flexpożyczka.pl to pośrednik, a nie bezpośredni pożyczkodawca, ca za tym idzie ostateczne warunki na jakich zostanie zaciągnięte zobowiązanie zostaną ustalone pomiędzy klientem a firmą pożyczkową, która zaakceptuje złożony wniosek.

Każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji, która uniemożliwi nam spłatę pożyczki w terminie. Stanowić to może dla nas dodatkowe koszty, ponieważ zostaniemy obciążeni karnymi odsetkami. Jeżeli jednak poprosimy naszego pożyczkodawcę o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, zwiększamy swoje szanse, żeby wyjść z kryzysowej sytuacji bez szwanku.