Efino to nowa pożyczka ratalna dostępna przez Internet

Firma Efino udzielają pożyczki pozabankowe na raty. Jest to więc idealna propozycja dla tych osób. które nie chcą zaciągać chwilówki, ponieważ boją się krótkiego okresu jaki będą miały na spłatę pożyczki. W przypadku oferty Efino, sami możemy wybrać okres w jakim spłacimy pożyczoną gotówkę. W Efino można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 6000 zł maksymalnie. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy  do 18 miesięcy maksymalnie. Koszt pożyczki jest ustalany indywidualnie, zależy od udzielonej kwoty oraz czasu spłacania pożyczki.

Kwoty pożyczek w Efino

Proponowane przez firmę kwoty mają bardzo korzystny zakres. To bardzo ważne, szczególnie dlatego, że klienci mają różne potrzeby i upodobania. Niektórzy z nich wolą szybko pozbyć się rat, dlatego wybierają możliwie najkrótszy okres spłacania, aby odciążyć swój budżet możliwie prędko. Inni klienci wolą rozłożyć pożyczoną sumę na więcej mniejszych części. Wówczas oddają kwotę stopniowo, w mniejszych ratach. Efino proponuje ofertę, która odpowiadać będzie potrzebom obu tych grup pożyczkobiorców.

Wsparcie jakie proponuje Efino, będzie pomocne, jeśli planujemy wyjazd, remont lub jakiś inny, znaczący wydatek. Biorąc pożyczkę rozsądnie, nie będziemy musieli rezygnować z naszych planów.

Efino to pożyczka dla osób z pozytywną historią kredytową.

Warunki oraz proces wnioskowania o  pożyczkę w firmie Efino:

Aby uzyskać pożyczkę pozabankową za pośrednictwem Efino musimy mieć przede wszystkim ukończone 21 lat. Powinniśmy również posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz regularne źródło dochodów.

Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Przebiega on bardzo wygodnie dla klienta. Wystarczy, że skorzystamy ze strony internetowej Efino oraz dostępnego tam Panelu Klienta. Tam znajdziemy wygodne suwaki, które pomogą nam dopasować kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Poniżej wyświetlą się parametry wybranej oferty, z którymi powinniśmy dokładnie się zapoznać zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Gdy już mamy pewność, możemy składać wniosek. Nie będzie to czasochłonne. Po pozytywnej akceptacji wniosku o pożyczkę, przelew pożyczki realizowany jest bezpośrednio na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Efino należy do jednych z firm, które umożliwiają uzyskanie pożyczki bez przelewania opłat. W tym celu firma wykorzystuje sprawdzony system Instantor. Dzięki takiemu systemowi, nie tylko nie musimy wykonywać przelewu przed uzyskaniem pożyczki, ale również przedstawiać dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody.

Firma pożyczkowa sprawdza potencjalnych Klientów w: BIK, BIG  InfoMonitor, ERIF i KRD. Jak widać, Efin to nie pożyczka dla zadłużonych. Firma weryfikuje w zasadzie we wszystkich możliwych bazach.

Ważne informacje o Efino

Jeśli nie możemy spłacić należności w terminie, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z doradcami Efino. Postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które będzie korzystne dla każdej ze stron. Nie można zwlekać – pożyczkodawca musi jak najszybciej dowiedzieć się o problemie. Tylko wtedy unikniemy gorszych kłopotów.